Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/rudnik/ftp/chelm/libraries/cms/application/cms.php on line 460
Strony WWW - Tworzenie stron i sklepów internetowych w Chełmie. Interaktywna mapa zabytków i historia Chełma

„Chełm wirtualny” zajmuje się kompleksowymi usługami w zakresie tworzenia stron www, sklepów internetowych oraz pozycjonowaniem stron w internecie. Wykonywane przeze mnie usługi mają na celu zwiększenie przychodów firm poprzez stworzenie ich profesjonalnego wizerunku w internecie.

Tworzone przeze mnie strony www są nowoczesne i przystosowane się do urządzeń mobilnych.

Najpierw zasada „mobile first
Przyszłość należy do urządzeń mobilnych a rok 2017 to już kolejny rok kiedy naszą pracę  zaczynamy od smartfonów i tabletów. Najpierw sprawdzamy jak projekt strony prezentuje się na smartfonie i tablecie a później jak na laptopach.

Następna zasada "responsywność"
Nasze strony są responsywne czyli dostosowują się do urządzenia, na którym są aktualnie wyświetlane.

Oto wybrane, zrobione przeze mnie dwie przykładowe strony internetowe dla firm z Chełma i regionu:

 

Poza tworzeniem stron www i sklepów internetowych odświeżam stare projekty, które bardzo często są niekompatybilne ze smartfonami i urządzeniami przenośnymi.

Za cel wziąłem sobie zasadę, iż wykonywane przeze mnie strony www w Chełmie mają zarabiać na siebie a nie mają być tylko ładne. Dlatego wykonywane przeze mnie strony internetowe są zoptymalizowane czyli robione tak żeby ułatwiały wyszukiwarkom zrozumienie branży i fraz kluczowych co ułatwia ich pozycjonowanie.

W celu ustalenia kosztów stworzenia strony internetowej proszę o kontakt pod nr tel.: 607329393 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferuję kompleksowe usługi począwszy od grafiki, tworzenia stron www oraz ich promocji i pozycjonowania.
Pozycjonowanie jest bardzo ważne bo co z tego, że będziemy mieć nawet najpiękniejszą stronę internetową jeśli nie będzie ona odwiedzana przez potencjalnych klientów.

Poza tym, iż wykonuję strony www w Chełmie tworzę także sklepy internetowe e-commerce.
Strony www i sklepy internetowe tworzę w Chełmie od 2005 roku. Od tego czasu wykonałem wiele gotowych projektów, zarówno stron jak i sklepów internetowych. Są to strony dla restauracji, hoteli i firm zarówno z Chełma jak i Zamościa i Lublina.

Specjalnie dla firm lokalnych chcących wejść na rynek Lublina i Zamościa blisko Chełma mam doskonałą ofertę pozycjonowania również w powyżej wymienionych miastach gdyż poza portalem Chelm.info posiadam też podobne strony o Zamościu i Lublinie.

Jeżeli jednak interesuje Was ogólnopolski sklep internetowy to też mogę pomóc go założyć, dodać produkty i zająć się jego pozycjonowaniem w internecie.

Jest to jednak inna usługa i więcej informacji o robionych przeze mnie sklepach internetowych znajdziecie w zakładce "sklepy internetowe"


Poniżej możesz zapoznać się z moją ofertą:

Strony internetowe - profesjonalnie wykonane strony charakteryzujące się bogactwem graficznym mającym na celu przyciągnięcie uwagi klientów. Oferta skierowana głównie dla firm.
Strony internetowe poza tym, że służą wizerunkowi firmy to jedna głównym ich celem jest zarabianie na siebie. Jednak nie chodzi tu o zarabianie w sposób bezpośredni a raczej zdobywanie klientów i budowanie relacji z nimi. Szczególnie w Chełmie.
Wcześniej strony internetowe nie zastępowały komunikacji pomiędzy ludźmi ale teraz w erze portali społecznościowych sytuacja się zmieniła. Każdy kto nas „polubi” może otrzymywać automatyczne powiadomienia o aktualizacjach na naszej stronie internetowej. Gdy zdobędziemy już odpowiednie grono to wtedy bez jakichkolwiek nakładów finansowych możemy informować ich o promocjach, nowych produktach, wydarzeniach np. poprzez synchronizacje fanpage z naszą stroną internetową.
Sklepy internetowe - obecnie mając siedzibę sklepu w Chełmie można bez trudu sprzedawać towar klientom z całej Polski czy świata „jesteś tam gdzie jest internet”. Kwestia dobrej reklamy i dotarcia do klienta. To wszystko za pośrednictwem sklepu internetowego.
Jedne firmy strony internetowe traktują jako reklamę i formę zdobywania klientów, inne żyją wyłącznie ze swej strony internetowej a inne traktują je jako konieczność. Tak samo jest w Chełmie.
 
Pozycjonowanie stron - Skuteczna reklama w internecie jest często ważniejsza aniżeli sam wygląd strony. Pomogę wypromować Waszą stronę za pomocą wielu technik.

Zapraszam do współpracy.
 
Daniel Rudnik
tel. 607329393
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.