Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/rudnik/ftp/chelm/libraries/cms/application/cms.php on line 460
Sklepy internetowe - Tworzenie stron i sklepów internetowych w Chełmie. Interaktywna mapa zabytków i historia Chełma

Obecnie sklepy internetowe są najszybciej rozwijającym się rynkiem sprzedaży na świecie. Mając siedzibę sklepu w Chełmie można bez trudu sprzedawać towar klientom z całej Polski czy świata. Wg zasady „jesteś tam gdzie jest internet”. Kwestia dobrej reklamy i dotarcia do klienta. To wszystko za pośrednictwem sklepu internetowego.

Posiadam spore doświadczenie w e-marketingu i tworzeniu wielojęzycznych stron i sklepów internetowych.  Podczas współpracy zapewniam doradztwo, pomoc i szkolenie z oprogramowania.

Przygotowywane przeze mnie sklepy internetowe są łatwe w użytkowaniu zarówno dla klienta jak i administratora. Wystarczą podstawy z zakresu poruszania się po internecie i korzystania z biurowych edytorów tekstowych.

Najczęściej po wdrożeniu projektu i uruchomieniu sklepu klienci samodzielnie mogą go poprowadzić. Oferuję też pomoc przy dodawaniu produktów i zarządzaniem sklepem.

Przykład wykonanego przeze mnie sklepu internetowego znajdziecie na stronie sklepu producenta skrzynek drewnianych oferującego skrzynki drewniane.

Cały system sklepu jest zabezpieczony certyfikatem SSL. Jest zintegrowany z systemem płatności online.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Daniel Rudnik
tel. 607329393
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.