Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/rudnik/ftp/chelm/libraries/cms/application/cms.php on line 460
Pozycjonowanie - Tworzenie stron i sklepów internetowych w Chełmie. Interaktywna mapa zabytków i historia Chełma

Skuteczna reklama w internecie jest często ważniejsza aniżeli sam wygląd strony. Co nam po tym, że mamy łądną stronę jeżeli nikt albo mało ludzi o niej wie. Głównym celem strony internetowej jest zarabianie pieniędzy.

Światowym liderem wyszukiwarek jest Google. Jeżeli chcesz żeby twoja strona była widoczna w internecie musisz być w top 5. Mam spore doświadczenie w pozycjonowaniu.

Jeśli chodzi o koszty to wszystko zależy od słów i fraz kluczowych. Zanim przystępuję do współpracy najpierw przygotowuję wycenę oraz strategię reklamy.

Jedną z długofalowych strategii jest budowa dobrego zaplecza powiązanych tematycznie stron. W przypadku mniej wymagających słów kluczowych często wystarczy dobra optymalizacja i katalogowanie. Jeżeli chcesz poznać koszty wypozycjonowania swojej strony prześlij słowa kluczowe oraz adres strony w celu analizy i wycenienia usługi SEO.

W razie zainteresowania proszę o kontakt. Zapraszam do współpracy.

Daniel Rudnik e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel. 607329393