piątek, 07 październik 2016 09:02

Nasiona marihuny Featured

Written by
Rate this item
(0 votes)

Ostatnio w jednym z chełmskich sklepów w dziale z nasionami natknąłem się na nasiona marihuany.

Zdziwiłem się że duży sklep sprzedaje nasiona marihuany. Jednakże okazało się, że są to nasiona konopi do jedzenia a nie sadzenia i uprawy konopi.

Poczytałem trochę na ten temat i okazało się że nasiona marihuany są uznawane za super składnik diety ze względu na idealną proporcję kwasów omega-6 do omega-3 oraz zawartość 10 aminokwasów, co sprawia, że są doskonałym źródłem białka.

W ogóle rzeczy tego typu jak nasiona, siemię i kiełki dostarczają mnóstwo witamin, kwasów omega, białka, błonnika i mikroelementów i nie ma w tym nic niestosownego, że sprzedaje się również nasiona konopi w tym online.

Nawet po wpisaniu frazy nasiona konopi w wyszukiwarce google pojawiają się promowane produkty z porównywarki cen google.

Gdy popatrzeć to gro nasion sprzedaje się właśnie przez internet. Wpisując frazę „nasiona konopi” wyskakuje mnóstwo stron oferujących nasiona konopi online nie kryjąc się nawet mocno że chodzi o uprawę.

Może to otworzyć furtkę dla handlujących nasionami marihuany do celów hodowlanych.

nasiona konopi*powyższy obraz pochodzi ze strony nasiona marihuany

Jednak okazuje się, że sprzedaż nasion jest legalna a w Czechach od kilku lat nawet posiadanie marihuany i jej uprawa jest zalegalizowana.

Jednakże co do suszu marihuany to inna sprawa. Jest wiele opinii że marihuana ma wiele mniej ubocznych skutków w porównaniu do alkoholu ale nie znaczy że jest zdrowa.

Chociażby pogarsza koncentrację i ogłupia, co szczególnie w młodym wieku, kiedy młodzi ludzie startują w życie ma duży wpływ na ich przyszłość.

 

Read 541 times Last modified on sobota, 27 styczeń 2018 11:27